Last Hope TD - Zombie Tower Defense with Heroes

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 340,4 MB
  • Version 3.2
  • Dil Türkçe
  • Firma JE Software AB
Last Hope TD mobil oyununu IOS cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Last Hope TD mobil oyunu stratejik planlamalar ile kazanacağınız zorlu bir mücadele oyunudur. İçinde bulunduğunuz kent zombiler tarafından alt üst edilmiş durumdadır. Bunun önüne geçmek için kulelerinizi güçlendirin, askerlerinizi silahlandırın ve kazanan taraf olarak halkınıza huzur verin. 

Birbirinden zorlu seviyenin yer aldığı Last Hope TD mobil oyunu ile sizde dilediğiniz her an eğlenebilir ve başarılı bir mobil oyun oynamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü düşmanlarınızı öldürün. Kimsenin şehrinizi ele geçirmesine izin vermeyin. Birbirinden farklı silahlara ve oyun sahnelerine sahip olan bu başarılı mobil oyunda sizde yerinizi alarak oyunun kazanan tarafı olabilirsiniz. 

Kendi güçlü savaş stratejiniz oyunda her şeyden önce geliyor. Yanlış hamleler yapmadan ilerleme kat etmeye çalışın. Aksi halde düşman boşluğunuzdan yararlanır ve sizleri oyun dışı edebilir. Eğlencenizin kötü düşmanlar tarafından bölünmesine izin vermeyin. Last Hope TD mobil oyununun kazanan şanslı kişisi siz olacaksınız. Her bir seviyeyi ayrı bir keyifle oynamanın tadını çıkartın. 

Daha Fazla Göster
Last Hope TD - Zombie Tower Defense with Heroes indir
DİĞER SÜRÜMLER