Last Hope TD - Zombie Tower Defense with Heroes

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 340,4 MB
  • Version 3..32
  • Dil Türkçe
  • Firma JE Software AB
Zombileri kendi kentinizden uzak tutmak için her geçen gün ekibinizi daha da güçlendirin.

Last Hope TD, yürüyen ölülere karşı savaş açacağınız aksiyon dolu bir mobil oyundur. Oyunumuzu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Savaş bayraklarınızı kaydırın, dünyanızı zombilerin eline bırakmayın. Sayıları oldukça fazla olabilir fakat sizde güçlü bir askersiniz. 

Dünyadaki en iyi ve en güçlü kahramanlar arasına dahil olarak zombilere karşı eşsiz bir mücadele vereceksiniz. Android mobil cihazınızın  dokunmatik özellikleri sayesinde sizde oyunda zombilere ateş edebilir ve onları sonsuza kadar öldürebilirsiniz. Çok çeşitli silahlarla kendi mükemmel stratejinizi oluşturabilirsiniz. Tam 3D olarak görsel olarak çarpıcı bir kule savunma oyununun tadını çıkartabilirsiniz.

Kendi kulenizi yürüyen ölülere karşı korumak için ekstra bir çaba sarf etmenize gerek yok. Silahlarınızı güçlendirin ve düşmanlar karşı ayakta durun. Stratejinizi zorlayacak 140'dan fazla seviye bulunuyor. Her bir seviyenin tadını çıkartabilirsiniz. Zombi istilasının arkasındaki nedeni bulun, araziyi temizleyin ya da arenada para ve ihtişam için savaşarak Last Hope TD oyununun kazanan tarafı siz olun. 

Daha Fazla Göster
Last Hope TD - Zombie Tower Defense with Heroes indir
DİĞER SÜRÜMLER